Sosyal Ağlar Twitter ve Facebook

/// Kütüphane Sistemleri – Çelik Kitaplık

Sağlamlığı ve şıklığıyla kullandığımız birçok eşyada çelik kullanılmaktadır. Isıya dayanıklı oluşu ile kasaları güvenle korumanın en tercih edilen yollarındandır mesela. Kapılardan tutun da kitaplıklara kadar her yerde kullanılmaktadır. Çelik paslanmayan ve çürümeyen yapısı ile güçlü bir metaldir. Bu yüzdendir ki prefabrik evlerin temel malzemesi bile çeliktir. Çelik kütüphane sistemi ise evlerimizde okullarımızda kullanılan en sağlam kitaplık sistemidir.  Kitaplıklar gerek evde, gerek okulda, gerekse büyük kütüphanelerde önemli bir yere sahiptir. Teknoloji her ne kadar gelişmiş olsa da sanal kitaplar hiçbir zaman özenle hazırlanmış, basılmış, kitapların yerini alamayacaktır. Birçok hatırayı içinde barındırır kitaplar. Okuduğumuz ve bizlere zevk veren, duygulandıran kitaplarımız vardır elbet. Bu kitapları yakmadan, yırtmadan muhafaza etmek isteriz bu nedenle kitaplıklara ihtiyaç duyarız. Ya da bilgileri bizlere sunan kitaplar, ders kitaplarımız, ansiklopediler. Her biri özel bir yere sahiptir. Daha sonra bir başkasına hizmet vermek üzere saklanır.

üçlü çift yüzlü gt-4078

Konumuz olan çelik kitaplık sistemi de bura da devreye girmektedir. Ahşap kullanışsız kitaplıkların yerini alan çelik kitaplık sistemleri tercihe göre dizayn edilebilmektedir. Bilindiği üzere ahşap mobilyalar ya da kitaplıklar genelde montajı tamamlanmış şekilde satılır ya da montajı yapıldıktan sonra taşımak hayli zordur. Ancak çelik kitaplık sistemleri demonte olarak tasarlanmıştır. Tercihe göre raf sistemi yapılabilmektedir. Çeşitli renk seçenekleri ile sunulmaktadır.

3’lü Çelik kitaplık sistemi genelde kuru boya yöntemiyle boyanmaktadır ve bilindiği üzere kuru boya sistemiyle çok sayıda renk elde edilebilmektedir. Ayrıca kuru boya sistemi son derece sağlıklı ve şık görünümlüdür. Ahşap kitaplıklara veya diğer metal kitaplıklarla kıyaslandığında uzun ömürlüdür. Çelik olması nedeni ile tahtakurusu gibi kitapları tehdit eden canlıları tutmayacağı için kitaplarınız güven altında olacaktır. Çelik kitaplık sistemi modern dünyaya ayak uydurmuş klasik görünümden uzak çeşitli tasarımlarla tercihinize sunulmaktadır. Kullandığımız eşyaların uzun ömürlü olması bizler için elbette çok önemlidir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi demonte olarak sunulan çelik kitaplıklar taşınma gibi durumlar için oldukça kullanışlı olmaktadır. Çelik kitaplık sisteminde, kitaplık raflarını istediğiniz gibi ayarlayabilir dilediğiniz yerde kurulum yapabilirsiniz.

Kütüphane Sistemi Çeşitlerimiz;

gt-4073a-resim

ikili çift yüzlü kitaplık gt-4076

üçlü çift yüzlü gt-4078

Copyright 2016 Göktun Çelik